.

.

New
трговија на големо нордиска мечка Тор Чекан pendant Темна Светот Ѓердан Класичен Филм Исклучителна Легура Pendant Ѓердан Фабрика трговија на Големо

трговија на големо нордиска мечка Тор Чекан pendant Темна Светот Ѓердан Класичен Филм Исклучителна Легура Pendant Ѓердан Фабрика

DEN 95.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

ОПИС
Име : ѓердан
Стоковните материјал : Алуминиум Метал /кожа
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 8 X3.7 cm/ 60 g

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
mengtuyi
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
HF1110821
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
8x3.7 см
Функција:
красат
Должина:
60 cm
Тежина:
60 g
Свеж

Избор на клиенти