.

.

New
Regalrock Топла Равен Врана Птица Черепот Pendant Ѓердан

Regalrock Топла Равен Врана Птица Черепот Pendant Ѓердан

DEN 143.04

Стока
Достапно.

нашата сметка директори секогаш ќе се преземат на време да се воспостави rapport со вас, додека оценување на потребите на вашиот накит бизнис.ви благодарам.
Ние исто така нудиме OEM,дизајн,пакет и етикета услуги за повеќето од нашите производи. Ние сакаме да се чувствуваат сигурни, не само во квалитетот на нашите производи, но, исто така, во личен внимание на нашата услуга.
Ние топло ви посакам добредојде искрена соработка со busnisses од дома и во странство да се истражуваат светла иднина заедно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
TOP1781521
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
за 5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Regalrock
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти