.

.

New
Мешан Стил Гроздобер Сребро Флип Пропадне Чевли Ѓердан Pendant Ѓердан Јака Синџир Ѓердан Дизајн на Накит За Жена DIY 12PCS H478

Мешан Стил Гроздобер Сребро Флип Пропадне Чевли Ѓердан Pendant Ѓердан Јака Синџир Ѓердан Дизајн на Накит За Жена DIY 12PCS H478

DEN 253.00
DEN 301.92

Стока
Достапно.

99 /многу
парчиња / многу
Гроздобер Сребро Глеѓ Црвена Зелена Бубамара Шарм Приврзоци 18*21mm Одговара Нараквици 100 PCs Мода Накит Одлуки Занает DIY X411 US$ 35.59 /многу
парчиња / многу
100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Жолта Исплашен Израз Шарм Приврзоци 19*22mm Одговара Нараквици Мода Накит Одлуки Craft X415 US$ 36.99 /многу US $ 24.69 /многу
парчиња / многу
2014 Мода Гроздобер Сребро Глеѓ Јин-јанг Шарм Изјава ЦРНА Кожа Ѓердан Ѓердан&Приврзоци Жените Накит DIY 10 PCS X459 US$ 13.95 /многу
парчиња / многу
Моден Гроздобер Сребро Deathly Hallows Воскресение Триаголник Шарм Изјава ЦРНА Кожа Ѓердан Ѓердан&Приврзоци 10 PCS X461 US$ 12.4 mm или 1mm = 0.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 12pcs
Страна : 45СМ
конверзија : 1 инч = 25.99 /многу
парчиња / многу
50 PCS трговија на Големо Мода Накит Гроздобер Бронза Копче Шарм Приврзоци За Нараквици Накит Наоди 41*16mm Бесплатен Превозот P1839 US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Бела Љубов Мачки Шарм Приврзоци 25*31mm Одговара Нараквици Мода Накит Одлуки Занает DIY X413 US$ 36.0393 инчен
.99 /многу
парчиња / многу
100 PCS трговија на Големо Мода Накит Гроздобер Сребро Животинско& Ангели Шарм Приврзоци За Нараквици Наоди Бесплатен Превозот P1563 US$ 25.99 /многу
парчиња / многу
US $ 9.49 /многу
пара / многу
Моден 50 Пар Гроздобер Сребрена Капка Обетки Легура Шупливи Крсте Шарм Earring За Жените DIY Накит Бесплатен Превозот P1465 US$ 25.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
MM
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
45см
Свеж

Избор на клиенти