.

.

New
WAWFROK Жените Ѓердан Ѓердан од не ' Рѓосувачки челик Ѓердани & Приврзоци Круг CZ Pendant Накит N-048

WAWFROK Жените Ѓердан Ѓердан од не ' Рѓосувачки челик Ѓердани & Приврзоци Круг CZ Pendant Накит N-048

DEN 122.40

Стока
Достапно.


За нас
ние сме една од лидерот накит веледрогерија во кина,има илјадници стил на накит во парк.сите на производот може да се меша многу.поголемиот дел на лекот имаат различна големина и тежина и shippment менуваат често и widly.па ве молиме контактирајте со нас да comfirm цената и други детали пред исплата.ви благодариме!
OEM цел е во ред,премногу.за OEM цел.ве молиме контактирајте со нас да comfirm детали на производот.ние ќе ви даде нашата најдобра цена
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна информација,ви благодариме!!!Ние сме подобрување на нашите производи и услуги од ден на ден.
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи.
Вашето задоволство,нашите извршување!! .

Детали

Метална боја:
сребрена
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
11.3 mm
Бренд Име:
WAWFROK
Број На Модел На:
n-048
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Ѓердани
Обликотшема:
Цирконот
Свеж

Избор на клиенти