.

.

New
Regalrock Злато Француски Булдог Bouledogue Francais Pendant Ѓердан

Regalrock Злато Француски Булдог Bouledogue Francais Pendant Ѓердан

DEN 220.32

Стока
Достапно.


Злато Француски Булдог Bouledogue Francais Pendant Ѓердан
Опис :
1)materail : не-toxin на Ni-бесплатно
2)мали наредби се прифатени
3)100% гаранција за квалитет и ниска трговија на големо цена.
Ние работиме напорно за да ја покажат нашата почит за нашите клиенти,услугата обезбедуваме е брз,лесен,дискретна и одговара на вашите потреби.
Ние исто така нудиме OEM,дизајн,пакет и етикета услуги за повеќето од нашите производи.
Ние снабдување на високо квалитетни производи,веднаш испорака и други професионални информации услуга за сите корисници.Сигурноста е нашиот производ е одличен момент.
Ние топло ви посакам добредојде искрена соработка со busnisses од дома и во странство да се истражуваат светла иднина заедно.
Вашето барање ќе биде топло добредојде и ќе се преземат добра нега во прв пат.Нашата култура е посветен на задоволството на клиентите и професионален интегритет. нашата сметка директори секогаш ќе се преземат на време да се воспостави rapport со вас, додека оценување на потребите на вашиот накит бизнис. Еднаш нарачката е внесени, вашиот доделени сметка извршен заедно со нашите логистика координатор ќе го надгледуваат целиот процес на вашиот производство од земање на мостри за исполнување. Ние сакаме да се чувствуваат сигурни, не само во квалитетот на нашите производи, но, исто така, во личен внимание на нашата услуга.

Детали

Pendant Големина:
за 3cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
TOP1781523
Бренд Име:
Regalrock
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Злато
Свеж

Избор на клиенти