.

.

New
12pcs/многу Храбар Инспириран Ѓердан Merida Нашата судбина живее во нас Сребро обоени кристали за жени или девојчиња

12pcs/многу Храбар Инспириран Ѓердан Merida Нашата судбина живее во нас Сребро обоени кристали за жени или девојчиња

DEN 684.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.

Детали

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
Должина:
50cm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Скелетот
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти