.

.

New
GOKADIMA Круг Pentagram Ѕвезда Накит За ноќта на Вештерките Подарок,Pendant Ѓердан година mens момчиња од не ' рѓосувачки челик нова жешка мода WP937

GOKADIMA Круг Pentagram Ѕвезда Накит За ноќта на Вештерките Подарок,Pendant Ѓердан година mens момчиња од не ' рѓосувачки

DEN 383.52

Стока
Достапно.


Бренд : GOKADIMA
Објектот Tyle : Pendant Ѓердан
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 43mm*34mm
Синџир на Должина : 60cm
Тежина : 14g/pc (прибл.)
Прилики : Секојдневно носење / Подарок / Партија / Рок Музичка Концерт
Бои : Сребрена

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
42mm*33mm
Бренд Име:
gokadima
Број На Модел На:
WP936
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Крстот
Функција:
секојдневно носење
Материјал:
Никој
Компатибилност:
красат
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти