.

.

New
ENZE Бесплатен превозот Мода белиот бор зелени борови постави нови триаголник личност ѓердан геометриски ѓердан

ENZE Бесплатен превозот Мода белиот бор зелени борови постави нови триаголник личност ѓердан геометриски ѓердан

DEN 173.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ENZE
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
5cm
Број На Модел На:
BJ-10
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Должина:
other
Свеж

Избор на клиенти