.

.

New
ЖЕШКА Мода Кул Mens Ѓердан, Дечко Црното Злато Титаниум Pendant Ѓердани, Долго Neckless Мажите Накит

ЖЕШКА Мода Кул Mens Ѓердан, Дечко Црното Злато Титаниум Pendant Ѓердани, Долго Neckless Мажите Накит

DEN 401.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прво време (речиси во рок од 24 часа). Ако ви треба добра под итно или да ги купите повеќе производи, ние можеме да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму. Ви благодарам многу!
За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Ние ќе видиме дали враќање или повраток е можно. Боја : Како на фотографии покажуваат
4.
Ние сме и ќе се прави сè што може за да ги задоволи вашите очекувања! Што значи тоа !
Изберете Style Sea, Изберете Убавина
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас .Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини,како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве инструкции. Карактеристики : Уникатен дизајн; Алергија слободен; Никогаш не исчезнат
7. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги.
Нашите главни клиенти од Европа, Америка, Азија и Југоисточна Азија итн.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Супериорен Квалитет и услуга, се главните предности да се победи и да се зголеми на повеќе меѓународни пазари. Тип : Pendant Ѓердан
2. Материјал : Топ 316 L Титаниум челик со 18k злато позлатен и ААА Циркони
3.
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или e Packet.

Детали

Главниот Камен Боја:
бела, црна, златна
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Титаниум
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристал
Должина:
42 * 10 mm
Стил:
Панк
Број На Модел На:
QT177
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
види подолу
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
STARBEAUTY
квалитет:
бутик
синџир материјал:
Титаниум
Свеж

Избор на клиенти