.

.

New
Работникот за новодојдени Наставникот Работи лична Карта Lanyard Закачалка Pendant Ѓердан 18mm Snap Копчето Накит За Предвремени Накит XL0079

Работникот за новодојдени Наставникот Работи лична Карта Lanyard Закачалка Pendant Ѓердан 18mm Snap Копчето Накит За Предвремени

DEN 264.00
DEN 278.40

Стока
Достапно.

Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред. добредојдовте да контактирате со нас онлајн. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
18 часа достапни на интернет.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Пакување
Стандард OPP вреќа или со силна картон надвор
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ROYALBEIER
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
XL0079
Pendant Големина:
18mm snap
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
snap накит
Компатибилност:
ѓердан накит
Тип На Објект:
Ѓердани
Функција:
Decration
Должина:
110cm
Тежина:
50g
ѓердан ѓердан:
изјава ѓердан
круг pendant:
Snap Копчето
snap копчето накит:
diy накит
Свеж

Избор на клиенти