.

.

New
Навистина природни Металик сјај Голема бисер 11-13mm Барок Нерегуларни Бисер Ѓердани Џемпер синџир за жените Бесплатен превозот

Навистина природни Металик сјај Голема бисер 11-13mm Барок Нерегуларни Бисер Ѓердани Џемпер синџир за жените Бесплатен превозот

DEN 1667.00
DEN 2778.24

Стока
Достапно.


Детали

Должина:
80cm, 60cm, 100cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Барок
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Геометриски
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
BLKZZXL-102
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
NO
Стил:
Hyperbole
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бисер големина:
11-13mm
Свеж

Избор на клиенти