.

.

New
Имате Картичка Мода Накит Животински Орнаменти Хороскопски Логото Легура Clavicle Pendant Краток Ѓердан Жените Подарок

Имате Картичка Мода Накит Животински Орнаменти Хороскопски Логото Легура Clavicle Pendant Краток Ѓердан Жените Подарок

DEN 34.00
DEN 96.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
BAIBAOROOM
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ААА
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
2*1.5
Функција:
Период Tracker,Спиење Tracker,Повик За Потсетување,Расположение Tracker,Аларм,Порака За Потсетување,Фитнес Тракер
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти