.

.

New
Популарната Locket Срцето Pendant со Крило DIY Етерично Масло Diffuser и Стомакот Топката Jingle Звук Mexician Агол Повикувачот Ѓердан

Популарната Locket Срцето Pendant со Крило DIY Етерично Масло Diffuser и Стомакот Топката Jingle Звук Mexician Агол Повикувачот

DEN 184.80

Стока
Достапно.

Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.Популарната Locket Срцето Pendant со Крило DIY Етерично Масло Diffuser и Стомакот Топката Jingle Звук Mexician Агол Повикувачот Ѓердан
Ако се прави на големо бизнис, pls ја напушти масажа на нас за најдобра фабрика цена. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.
Pendant Големина : 16mm
Секој Ѓердан ќе се даде 1pc Лава Мушка и 2 парчиња Чувствува Топки. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги.
Слики :
Секој neckalce ќе бидат дадени 1pc Лава мушка + 2 парчиња Чувствува Топки за Diffuser Приемател
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.

Детали

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Родиум Позлатен, Розово Злато Во Боја, Антички Сребрен Позлатен
Должина:
80cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
22mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cykopv
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
diffuser ѓердан
Материјал:
Метал
Функција:
diy ѓердан
Должина:
80cm
Pendant:
22mm
Свеж

Избор на клиенти