.

.

New
Neoglory Австрија Кристал Pendant Долг Ѓердан Светло Жолто Злато Боја Музика Белешки Облик Дама Моден Стил Исклучителна Продажба

Neoglory Австрија Кристал Pendant Долг Ѓердан Светло Жолто Злато Боја Музика Белешки Облик Дама Моден Стил Исклучителна Продажба

DEN 296.00
DEN 448.32

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Главниот Камен Боја:
Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
3*2.4 cm
Бренд Име:
NEOGLORY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Должина:
39+3cm
Свеж

Избор на клиенти