.

.

New
Нови Стилови БАКНЕЖ МЕ Мода Накит Colares Femininos Домот Круг Смола Pendant Shourouk Ѓердан Божиќ Подароци

Нови Стилови БАКНЕЖ МЕ Мода Накит Colares Femininos Домот Круг Смола Pendant Shourouk Ѓердан Божиќ Подароци

DEN 345.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Производство :
Нови Стилови 2015 Мода Накит Домот Круг Смола Pendant Shourouk Ѓердан Божиќ Подароци
Точка Бр.
xl00577
Материјали :
Легури,Смола,стакло
Синџир Должина :
48+6cm
Тежина :
135g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Пол :
Деца, Мажи, Унисекс, Жените

Детали

Главниот Камен Боја:
Беж
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
5.0*7.0 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
48+6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
xl00577
Бренд Име:
kissme
Производство име :
Моден Накит Домот Круг Смола Pendant Ѓердан Божиќ Подароци
боја:
Беж
Материјали :
Легури,смола
Тежина:
135g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Клучни зборови:
Shourouk Ѓердан
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти