.

.

New
Домот Мушка Синџир Swan Крстот Два Слоја Долго Pendant Животинско Златен Ѓердан Боја

Домот Мушка Синџир Swan Крстот Два Слоја Долго Pendant Животинско Златен Ѓердан Боја

DEN 142.00
DEN 159.84

Стока
Достапно.

Испрати нашето производство БР .
ако ви треба некој, contacet нас. Ви благодариме.Ние сме биле во оваа линија за многу години
па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.По редоследот : ако производство имаат било каков проблем што може да се врати на нив да се
нас.Зборуваме за цена и рок на плаќање.Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1. ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво пред да плаќање.Ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас .Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.ЗА НАС,Како X001,
кажи ни како да го промените тоа,или можете да ти пратам примерок за нас.
ако вашата цел е повеќе од 500 компјутери ние треба да се организираме да ги
ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан,обетки,белегзија,hairpin. Ако нашите инвентар не можат да ги задоволат вашите цел количина,
можете да нарачате за нас :
Пред да ја добиете вашата нарачка,ние ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас, 10 дена пред да се заврши оваа цел,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
Испорака & Плаќање
1.

Детали

Метална боја:
Два Слоја Ѓердан
Главниот Камен Боја:
Бела
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
1.3-1.5
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl0081
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Домот Мушка Синџир Swan Крстот Два Слоја Ѓердан
Главната боја:
Бела
Материјал:
Акрилик
Стил:
Убавината Ѓердан
ОЕМ:
Ok
Пакување:
Како ваша желба
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Облик/Шема:
Swan
Метал Заврши:
Злато Позлатен
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти