.

.

New
Моден Прекрасниот Кристално Розова Цвет Шарм Ѓердан Женски Изјава Јака Ѓердан Подарок

Моден Прекрасниот Кристално Розова Цвет Шарм Ѓердан Женски Изјава Јака Ѓердан Подарок

DEN 190.00
DEN 208.32

Стока
Достапно.


4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.
5 Испраќање на нарачката за нас.
Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.
5 Ако цел потврди,ние може да заврши ordere на време.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака на примерокот за да се
вие.
Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати на нив да ви.Ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас.
2 Ако нашите инвентар не можат да ги задоволат вашите цел количина,
можете да нарачате на нас.
нив и за нас.
4 Испраќање на потврди примерок за вас,да зборува за време на испорака.
Услугата ние снабдување :
1 Пред цел, ќе испрати нов дизајн за вас .
Befor ние ја добиете вашата цел, ние ќе најдете додатоци одговара за вас.
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време.
Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.
2 Ние имаме сопствено производство фабриката,
ние може да се строго контрола на квалитетот на производот и трошоците.
Ако ние се дојде на ред од вас, 10days beror завршиме оваа цел,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
3 Нашата компанија е exisiting производи имаат одредена сума на инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.

Детали

Метална боја:
шарм ѓердан
Главниот Камен Боја:
Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
xl00544
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Цвет
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Pendant Големина:
10.8 cm
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Сочни Грозје
Должина:
40+8cm
производство име:
Моден Прекрасниот Кристално Розова Цвет Шарм Ѓердан
боја:
Розова, Виолетова
цвет дијаметар:
3.6 cm
Ѓердан тип:
моден ѓердан
Место на Orign:
Qingdao Кина
Материјал:
Стакло ,zine легура
Тежина:
60g
Пакување:
Како што треба
ФОБ порт:
Qingdao
Должина:
20-80cm
Свеж

Избор на клиенти