.

.

New
БАКНИ МЕ Бренд Домот Смола Розови Цвеќиња Ѓердани & Приврзоци 2017 Нови Макси Ѓердан Жените Bijoux

БАКНИ МЕ Бренд Домот Смола Розови Цвеќиња Ѓердани & Приврзоци 2017 Нови Макси Ѓердан Жените Bijoux

DEN 187.00
DEN 207.84

Стока
Достапно.


БАКНИ МЕ Бренд Домот Смола Розови Цвеќиња Ѓердани & Приврзоци 2017 Нови Макси Ѓердан Жените Bijoux

Детали

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Пинк
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl00544
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
kissme
Pendant Големина:
10.8 cm
Производство име :
БАКНИ МЕ Бренд Домот Смола Розови Цвеќиња Ѓердани & Приврзоци
боја:
Пинк Ѓердан
Материјали :
Легури ,Смола
Синџир Должина:
40+8cm
Тежина:
60g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
is_customized:
Yes
Должина:
48cm
Свеж

Избор на клиенти