.

.

New
Гроздобер Silvers Обичен Крст Крсте Јака Ѓердан Долг Синџир на Изјава Приврзоци& Ѓердан За Жените Накит 10PCS Z2302

Гроздобер Silvers Обичен Крст Крсте Јака Ѓердан Долг Синџир на Изјава Приврзоци& Ѓердан За Жените Накит 10PCS Z2302

DEN 432.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Опишете
Материјал : метал
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
Страна : 60 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
60CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
48*30ММ
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Андроид
Број На Модел На:
60см
Свеж

Избор на клиенти