.

.

New
Гроздобер Бронза земјата на Чудата Белата Зајак Ѓердан Приврзоци Ѓердан Јака За Жените Накит Додатоци DIY Подароци Топла Продажба Z2278

Гроздобер Бронза земјата на Чудата Белата Зајак Ѓердан Приврзоци Ѓердан Јака За Жените Накит Додатоци DIY Подароци Топла Продажба

DEN 119.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.


Опишете
Материјал : метал
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 12/1pcs
Страна : 60 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Метална боја:
12pcs, 1pcs
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
самовила
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
23*33mm
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Андроид
Број На Модел На:
45см
Свеж

Избор на клиенти