.

.

New
Гроздобер Silvers Ангел Чувар Крилја &Кристално Јасно Долг Синџир На Приврзоци Ѓердан За Жените Накит, Подароци Додатоци Топла Z2295

Гроздобер Silvers Ангел Чувар Крилја &Кристално Јасно Долг Синџир На Приврзоци Ѓердан За Жените Накит, Подароци Додатоци Топла

DEN 149.00
DEN 177.12

Стока
Достапно.


Опишете
Материјал : метал
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1/ 10pcs
Страна : 60 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Метална боја:
10PCS, 1PCS
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
49*23MM
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
60см
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Свеж

Избор на клиенти