.

.

New
Моден Гроздобер Бронза Срцето Скелет Копче Ѓердан Јака Приврзоци Ѓердан Изјава Облека DIY Накит Наоди 10PCS Z2276

Моден Гроздобер Бронза Срцето Скелет Копче Ѓердан Јака Приврзоци Ѓердан Изјава Облека DIY Накит Наоди 10PCS Z2276

DEN 415.00
DEN 493.92

Стока
Достапно.


Опишете
Материјал : метал
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
Страна : 60 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
18*45MM
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
45см
Свеж

Избор на клиенти