.

.

New
Kymyad Vitange Бохемски Вода Капка Рачно Изработени Ѓердани & Приврзоци Долг Ѓердан Ѓердан За Жените Bijoux Гроздобер Накит

Kymyad Vitange Бохемски Вода Капка Рачно Изработени Ѓердани & Приврзоци Долг Ѓердан Ѓердан За Жените Bijoux Гроздобер Накит

DEN 194.00
DEN 215.52

Стока
Достапно.

Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Јас верувам дека можеме да имаме win-win соработка и среќен трансакцијата . Ние сме сигурни дека секогаш постои решение начин да го реши секој prombles. сите ние не сакаме лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни (освен лична штета) ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот надомест и ракување со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.com/store/213110
Драги пријатели, во нашата продавница цел повеќе од 150ние ќе го испратам до тебе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARAMEX/EMS
Ако сте Веледрогерија, pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете повеќе попуст
КАКО ДА се ОДРЖИ НАКИТ Висок Квалитет ,Сите Фабрика Цена! Pls кликнете мојата продавница веб-страница : http : //www. ЗАПОМНИ МЕ ,ЈАС СУМ НА АДА ,ВАШИОТ НАЈДОБАР ПРИЈАТЕЛ .
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др ,ако имате прашања за овој момент, исто, pls не двоумете се да ми каже . НАШИТЕ РАСТЕ ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за Вашето задоволство, нашите извршување!
.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Kymyad
Pendant Големина:
72*30мм
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
2013103123
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Големина:
400*72*30мм
Тежина:
48g
Должина:
400mm
Свеж

Избор на клиенти