.

.

New
Сите земји мажите couro кожа ретро Титаниум челик крстот библијата biblia Masculino ѓердан colares bijuterias

Сите земји мажите couro кожа ретро Титаниум челик крстот библијата biblia Masculino ѓердан colares bijuterias

DEN 267.00
DEN 287.04

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот машки накит pendant ѓердан couro вистинска кожа ретро крстот библијата biblia гроздобер Masculino за мажи

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
5cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
40cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
АК-NL-1607
Бренд Име:
ANKUN
Тежина:
10.2g
Синџир должина:
40cm
Големина:
400*58*30mm
Обликот:
крстот библијата ѓердан
Свеж

Избор на клиенти