.

.

New
Љубов Бесконечност Писмо 8 Во Облик На Срце Pendant Ѓердани За Жените Сакаат Подароци Сребрена Боја Не ' Рѓосувачки Челик Накит Партија Bijou

Љубов Бесконечност Писмо 8 Во Облик На Срце Pendant Ѓердани За Жените Сакаат Подароци Сребрена Боја Не ' Рѓосувачки Челик Накит

DEN 84.00
DEN 105.60

Стока
Достапно.

, тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ние Ќе бидеме Одговорни за Било какви Штети или Загуби Настанати во Превозот на Процесот. Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект.Исто така, Имајте на ум дека
Следи Прилагодувањата Може да се Разликува Од Компјутер на Компјутер и Може да ја нарушат Вистинските Бои. Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Овие Трошоци се на Купувачот Одговорност. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно . Ако Имате Некои се Сомневаат или Незадоволни, ве Молиме да Не ја Напушти Неутрален или Негативен Фидбек. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно. Многу
Го цениме за Вашето Разбирање на оваа Неконтролирано Прашање.Можете Да Контактирате со Нас на Прво и Ние
Ќе се Обидеме потрудиме да го Реши.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош. Сите Предмети Ќе биде Транспортирана Со Внимателни Пакување за да се Заштити и да се Обезбеди Безбедност за Време на Испорака. Ние Ќе Ви Даде Брз Размена или Наплата. Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Бесконечност Срцето Ѓердан N135
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GATTVICT
Pendant Големина:
1-2cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
is_customized:
Yes
дизајн:
бесконечност ѓердан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода
Име:
Љубов Бесконечност Писмо 8 Во Облик На Срце Pendant Ѓердани За Жените Сакаат G
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пад на превозот:
Yes
Свеж

Избор на клиенти