.

.

New
Едноставна Бранеа Круг Pendant Ѓердани за Жени Мажи Долг Синџир на Розово Злато Colar Нерѓосувачки Челик Colares Круг Карма Ѓердан

Едноставна Бранеа Круг Pendant Ѓердани за Жени Мажи Долг Синџир на Розово Злато Colar Нерѓосувачки Челик Colares Круг Карма Ѓердан

DEN 84.00
DEN 105.60

Стока
Достапно.

Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно . Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект., тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација. Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија. Ние Ќе Остави Позитивни Повратни информации за Вас, А Ние ги Цениме Вашите Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации откако Ќе се Примени предмети.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош.Можете Да Контактирате со Нас на Прво и Ние
Ќе се Обидеме потрудиме да го Реши. Воздухот Mail. Нашите Работното Време е Пекинг Време : 08 : 00-18 : 30, јас Ќе Ви Одговори во 16 Часа, Понекогаш, јас Можеби Далеку Канцеларија, Па Можеби
Одговори Вас Малку Доцна.
Едноставна Бранеа Круг Pendant Ѓердани за Жени Мажи Долг Синџир на Розово Злато Colar Нерѓосувачки Челик Colares Круг Карма Ѓердан
Производство детали :
Предмет Тип : Ѓердан
Парична казна или Мода : Мода
Поставување Тип Павер Поставување
Пол : Жените
Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик
Број на модел : Круг Ѓердан N004 S
Ѓердани Тип : Pendant Ѓердани
Синџир Тип : Линк Синџир
Затворач Тип : Hummer
Обликотшема : Круг
Стил : Трендовски
is_customized : Да
Материјал : Метал
Функција : Накит
Компатибилност : никој
Пад На Превозот : Да
is_customized : Да
Повод : Партија Свадба Ангажман Подарок
Боја : Геометриски Хексагонални Сребрен Ѓердан Саќе
Стил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Експрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Дизајн : Брусен Круг Круг Карма Ѓердан
Место на Потекло : Кина (Копно)
Производ прикажува :
1.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GATTVICT
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
1-2cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Круг Ѓердан N004S
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
Име:
Едноставна Бранеа Круг Pendant Ѓердани за Жени Мажи Долг Синџир се Зголеми G
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Пад на превозот:
Yes
Стил:
Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
дизајн:
38cm+5cm
Свеж

Избор на клиенти