.

.

New
Сите земји на вампир поезија на Елена katherine пирс девојка црвен камен легура ѓердан pendant

Сите земји на вампир поезија на Елена katherine пирс девојка црвен камен легура ѓердан pendant

DEN 198.00
DEN 219.84

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ANKUN
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
5cm
Број На Модел На:
АК-NL-1931
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Функција:
no
боја:
1 боја
Бесплатен превозот :
Yes
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба Други
Обликот:
вампир дневници
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
45cm
Свеж

Избор на клиенти