.

.

New
NC150120002 Amethysts Точка Pendant Пентагон Камен Шарм Ѓердан

NC150120002 Amethysts Точка Pendant Пентагон Камен Шарм Ѓердан

DEN 2400.00

Стока
Достапно.

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.00 /многу
парчиња / многу
Ж-QN69 Сива Браун Aagate Arrowhead Pendant Ѓердан од Злато Позлатен US$ 36.00 /многу
парчиња / многу
Ж-QN68 Зелена Aagate Arrowhead Pendant Ѓердан од Злато Позлатен US$ 36.

Детали

Метална боја:
16inch сребро синџир, 18inch сребро синџир, 20inch сребро синџир, 24inch сребро синџир, 30inch сребро синџир, 32inch сребро синџир, 16inch златен ланец, 18inch златен ланец, 20inch златен ланец, 24inch златен ланец, 30inch златен ланец, 32inch злато синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
приближно 32-милиметри
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18inch-32inch
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
NC150120006
Бренд Име:
MUDULLA
Свеж

Избор на клиенти