.

.

New
IJD8560 Accessaries Жените ѓердан од не ' Рѓосувачки челик Cremation Urn Пепел,Bowknot Пепел Накит трговија на Големо шарм приврзоци

IJD8560 Accessaries Жените ѓердан од не ' Рѓосувачки челик Cremation Urn Пепел,Bowknot Пепел Накит трговија на Големо шарм приврзоци

DEN 339.00
DEN 398.40

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
pendant јасно, ѓердан јасно, 5pcs pendant, ѓердан розова, 10pcs pendant, pendant розова
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
IJD8561
Pendant Големина:
20mm~40mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Симпатична/Романтичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Метал
Функција:
пепел носителот
Приврзоци Тип:
Solitaire
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
Свеж

Избор на клиенти