.

.

New
LUXUSTEEL Нерѓосувачки Челик медицинска Сестра Медицински Чукање на Срцето Шарм Приврзоци Ѓердани од Злато Боја Синџир Ѓердан Жените Додатоци

LUXUSTEEL Нерѓосувачки Челик медицинска Сестра Медицински Чукање на Срцето Шарм Приврзоци Ѓердани од Злато Боја Синџир Ѓердан

DEN 168.00
DEN 210.24

Стока
Достапно.


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
моден ѓердан за жени
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
27*11mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Функција:
како Слика
Е Прилагодена:
Yes
боја:
Злато/Сребрена Боја
Occassion:
партија,свадба,годишнина,
Стил:
ѓердан ѓердан
Style1:
ѓердан pendant
Свеж

Избор на клиенти