.

.

New
H&F Игра на Престоли На Песна Од Мраз И Оган Куќа Arryn на Eyrie метална паричка chocker pendant ѓердан Cosplay Додатоци

H&F Игра на Престоли На Песна Од Мраз И Оган Куќа Arryn на Eyrie метална паричка chocker pendant ѓердан Cosplay Додатоци

DEN 106.00
DEN 153.60

Стока
Достапно.

ОПИС
Име : ѓердан
Стоковните материјал : Алуминиум Метал
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 4.5 X4.5 cm/ 48 g
Пакет : спакувани во opp вреќа
H&F Игра на Престоли На Песна Од Мраз И Оган Куќа Arryn на Eyrie метална паричка chocker pendant ѓердан Cosplay Додатоци

Детали

Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HF11400
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
4.5X4.5 cm
Бренд Име:
mengtuyi
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Гроздобер Ѓердан:
изјава ѓердан
моден jewellry ѓердан жени:
јака ѓердан
наруто ѓердан од нерѓосувачки синџир ѓердан:
најдобри пријатели ѓердан
Star wars ѓердан висок квалитет:
нерѓосувачки синџир ѓердан за машки
Свеж

Избор на клиенти