.

.

New
WAWFROK Мода Музика Мажите Лос Collares Рокер Џез Бенд Тапан Тапанари 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Pendant Накит N-148

WAWFROK Мода Музика Мажите Лос Collares Рокер Џез Бенд Тапан Тапанари 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Pendant Накит N-148

DEN 177.00
DEN 218.40

Стока
Достапно.


За нас
ние сме една од лидерот накит веледрогерија во кина,има илјадници стил на накит во парк.сите на производот може да се меша многу.поголемиот дел на лекот имаат различна големина и тежина и shippment менуваат често и widly.па ве молиме контактирајте со нас да comfirm цената и други детали пред исплата.ви благодариме!
OEM цел е во ред,премногу.за OEM цел.ве молиме контактирајте со нас да comfirm детали на производот.ние ќе ви даде нашата најдобра цена
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна информација,ви благодариме!!!Ние сме подобрување на нашите производи и услуги од ден на ден.
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи.
Вашето задоволство,нашите извршување!! .

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Број На Модел На:
N-148
Бренд Име:
WAWFROK
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
15mm
Функција:
Додатоци
Компатибилност:
Додатоци
Парична казна или Моден:
мода и Гроздобер Накит
Состојба:
100% врвен квалитет 316L не ' Рѓосувачки челик
Накит Поставите Стил:
Гроздобер и Луксузни Накит
Occassion:
Партија,Топка,Годишнина Божиќ подарок
Функција:
Висок Квалитет Во АУ и ЕУ Луксузни накит
Пол:
мажи жени
Материјал:
Никој
Должина:
50cm+5cm
Стил:
Рок
Свеж

Избор на клиенти