.

.

New
2018 Нова Мода Јаже Синџир На Жените Накит Метал Миленичиња Куче Ѓердани Од Злато Боја На Greyhound Pendant Ѓердани Пад На Превозот

2018 Нова Мода Јаже Синџир На Жените Накит Метал Миленичиња Куче Ѓердани Од Злато Боја На Greyhound Pendant Ѓердани Пад На Превозот

DEN 95.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.0 x 2.8 cm (0.8 x 1.1 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KXL2098
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
2.0*2.8 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Должина:
45cm
Свеж

Избор на клиенти