.

.

New
L009 забавувај се морските блан naturel школка nacre perle pendentif, Одговара режим femelle колиер DIY faire де грос

L009 забавувај се морските блан naturel школка nacre perle pendentif, Одговара режим femelle колиер DIY faire де грос

DEN 644.00
DEN 858.72

Стока
Достапно.

Сепак, ако се уште наддавање на нашиот други аукции и сакате да побарате од нас да се комбинираат за испорака за вас, само да се занемари плаќање известување испратено од страна на Paypal и дозволете ни да знаете кога ви се случува да се провери, а потоа ние ќе ви испрати комбиниран фактура за вас, ви благодариме.00 од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
Комбинираат превозот на располагање, додадете овој објект и pl=5+2+2+2.
(**Сите наплата треба да бидат испратени назад од страна на нашите paypal сметка)
Имајте Контакт
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме на :
 
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа.00 од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
$30.
Наплата
Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Pendant Големина:
CM
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Нови Ѓердан
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
овална
Метали Тип:
Никој
Свеж

Избор на клиенти