.

.

New
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Axeman Накит Животната средина Бакар Материјал Кубни Циркони Hatchet Секира Шарм Разделување на Дрво Изјава Ѓердан

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Axeman Накит Животната средина Бакар Материјал Кубни Циркони Hatchet Секира Шарм Разделување на Дрво Изјава

DEN 100.00
DEN 124.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Ѓердан Шарм
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
19*10ММ
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Синџири Ѓердан
експрес:
Бесплатен Превозот Повеќе Од $15
Пол:
Жени, Девојки, Момчиња Ѓердан
Материјал:
бакар ѓердан
Стил:
Дами Pendant Ѓердани
MOQ:
Dropshipping Жените Ѓердан
Is_customized:
Personalized Name Necklace
Должина:
36+7 cm
Име:
Гроздобер Pendant Ѓердан Жени
Тип:
метален накит
Пакет:
Ѓердан во Opp Вреќа
Свеж

Избор на клиенти