.

.

New
Ayowei 925 фунта сребрена Свадба подарок срце облик на портокал оган опал за жените сребрен ѓердан pendant мода накит OPS738A

Ayowei 925 фунта сребрена Свадба подарок срце облик на портокал оган опал за жените сребрен ѓердан pendant мода накит OPS738A

DEN 408.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.

Направи на раскрсницата на хартија. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст. Мерење на должина,тогаш се circomference. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
Само prong поставување со рака!
1.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.
Чекор 2 .
Чекор 1 .Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, Портокалова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
7X7cm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
OPS738A
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Накит Тип:
ѓердан
квалитет:
Висок
Мин. цел:
1 buc
Ѓердан Тежина:
1.39 g
Должина:
21-25cm
Гем Боја:
Портокал
Свеж

Избор на клиенти