.

.

New
Collare 925 Фунта Сребрена Пеперутка Pendant Девојки Нежен Шупливи Животинско Накит Вљубените Подарок Ѓердан Жените P637

Collare 925 Фунта Сребрена Пеперутка Pendant Девојки Нежен Шупливи Животинско Накит Вљубените Подарок Ѓердан Жените P637

DEN 720.00
DEN 1439.04

Стока
Достапно.

Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии. Ви благодарам многу!
. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ви благодариме за разбирањето. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
21mm*14mm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Collare
Број На Модел На:
P637
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Нето тежина:
3.53 g
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
подарок:
вклучуваат подарок кутија + свила торбичка
синџир:
16 инчи + 2 инчи (променливи во големина)
Свеж

Избор на клиенти