.

.

New
Жени Мажи Bijoux Накит Природни Океанот Chrysanthemum Камен Корални Фосилни Pendant Примерок Одговара Ѓердан Подарок Кожа Ѓердан RS116

Жени Мажи Bijoux Накит Природни Океанот Chrysanthemum Камен Корални Фосилни Pendant Примерок Одговара Ѓердан Подарок Кожа Ѓердан

DEN 406.00
DEN 426.72

Стока
Достапно.

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Имаме доволно снабдување.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
EMS
За 5-10 дена
www.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.4 mm )
Тежина
16 g (1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Корални Фосилни Скапоцен Камен Pendant (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Бренд Име:
SorcerKeeper
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Корални
Број На Модел На:
RS116
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
46x25x9 mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Тема:
Хоби & Занаети
Главниот Камен:
корални фосилните
боја:
Жолта
За публиката:
Жени ,девојки
слободни:
кожа ѓердан
Земја на потекло:
Мадагаскар
Земја на Производство:
Кина
третман:
Природни
Свеж

Избор на клиенти