.

.

New
Моден Позлатен Сребрен Алуминиум Ѓердани Жените Со Рамни Обложени Retriever Куче Ѓердани

Моден Позлатен Сребрен Алуминиум Ѓердани Жените Со Рамни Обложени Retriever Куче Ѓердани

DEN 128.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 3.0 х 1,5 см (1.2 х 0.6 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sykesha
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
KXL1170
Пол:
Жените
Pendant Големина:
3.0*1.5 cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Свеж

Избор на клиенти