.

.

New
U7 Нерѓосувачки Челик Крстот Ѓердан Класичен Писмото Срцето Шарм Приврзоци & Синџир Верски Христијански Накит P760

U7 Нерѓосувачки Челик Крстот Ѓердан Класичен Писмото Срцето Шарм Приврзоци & Синџир Верски Христијански Накит P760

DEN 336.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.

U7 Исус Парче Ангелските Крилја Ѓердан Жените Во Бело Злато Позлатен Христијански Накит Кристал Крстот Ѓердан Pendant Гроздобер P598
Куршум Pendant Мажите Ѓердан Крстот Библијата

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
6.0 cm (2.4 инчи)
Бренд Име:
U7
Број На Модел На:
P760
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
Крстот:
крстот ѓердан
Нерѓосувачки Челик:
кристијан накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
50cm+5cm/adjustable
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти