.

.

New
RUNMEIFA трговија на Големо Трендовски Приврзоци Ѓердани Шамија Солидна Боја Алуминиумски Акрилик на Животните Pendant Шамија Додаток Шамија Бесплатен Превозот

RUNMEIFA трговија на Големо Трендовски Приврзоци Ѓердани Шамија Солидна Боја Алуминиумски Акрилик на Животните Pendant Шамија

DEN 300.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.


Трговија На Големо Трендовски Приврзоци Ѓердани Шамија Солидна Боја Алуминиумски Акрилик На Животните Pendant Шамија Додаток Шамија Бесплатен Превозот

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Бренд Име:
RUNMEIFA
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SW072
Pendant Големина:
5cm
Синџир Тип:
Никој
Метали Тип:
Железо легури
Обликотшема:
Животните
is_customized:
Yes
Функција:
красат
боја:
13 бои
Ширина:
40cm
Тежина:
160g
Сезоната:
Пролет&Лето&есен &зима
Пакување:
1piece по торба
Акции:
Yes
време на испорака:
1-3 дневна по наша страна добиете плаќање
Свеж

Избор на клиенти