.

.

New
dongsheng Игра Накит LOL Лигата на Легенди Ѓердан Покровителство Shield Легура Оружје Линк Синџир Ѓердан Шарм, Мажите Метал Pendant

dongsheng Игра Накит LOL Лигата на Легенди Ѓердан Покровителство Shield Легура Оружје Линк Синџир Ѓердан Шарм, Мажите Метал Pendant

DEN 72.00
DEN 103.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
dongsheng накит
Pendant Големина:
3.2*6cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
а-3
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Сребро бронза
Свеж

Избор на клиенти