.

.

New
Hemiston Гроздобер Дрво Остава Pendant Ѓердан со Вода Капка Бисер за Жените Должина: 45СМ Мода Накит за Подарок за Девојка TN980

Hemiston Гроздобер Дрво Остава Pendant Ѓердан со Вода Капка Бисер за Жените Должина: 45СМ Мода Накит за Подарок за Девојка TN980

DEN 345.60

Стока
Достапно.


Pendant Ѓердан
Метал : Platinum боја
Големина : 3.2*0.8 cm

Детали

Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Pendant Големина:
3.2 * 0.8 cm
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Број На Модел На:
TN980
Бренд Име:
hemiston
Должина:
45cm
Свеж

Избор на клиенти