.

.

New
GuanLong Нова Колекција Црна Кожа Јаже Ѓердан Нерегуларни Смола Ѓердани & Приврзоци За Жени

GuanLong Нова Колекција Црна Кожа Јаже Ѓердан Нерегуларни Смола Ѓердани & Приврзоци За Жени

DEN 470.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
HYN0069
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
GuanLong
Pendant Големина:
како Слика
Свеж

Избор на клиенти