.

.

New
Трговија на големо Срце и во Срцето Birthstone презиме Ѓердан Персоналните Мајка Ѓердан Сребро Birthstone Ѓердан Подарок за Мајка

Трговија на големо Срце и во Срцето Birthstone презиме Ѓердан Персоналните Мајка Ѓердан Сребро Birthstone Ѓердан Подарок за Мајка

DEN 912.00

Стока
Достапно.

Одбележат на деца во вашето семејство со оваа згодна мајка ѓердан.
КАКО ДА НАРАЧАТЕ :
Ве молиме оставете белешка кога ќе се направи ред за имиња и birthstones сакате .Производство на време 3-7 работни дена ,Превозот време од 3 работни дена од DHL превозот превозникот,ќе добиете за 10 работни дена ВАЖНО! Ако не сте задоволни со нашата стока,и има било каков проблем, пред да ја напуштат повратни информации .2 ИНЧИ)
Дебелина : 0.
Време на испорака во зависност од тоа каде се наоѓате :
DHL Време на Испорака : 4-7 Дена
==============
Затоа ние строго се придржуваат до следната политика :
*Секоја корекција или престанок на вашата цел мора да се побара во рок од 24 часа од купување, со цел да не се направат никакви дополнителни трошоци или таксата за откажување. Тоа е уште еден одличен подарок за баби да мора да се задржи своите внуци блиску! Овој ѓердан е направена од 0.048 инчи)
Синџир Должина : 14"/16"/18"/20"/22"
Тежина : 7.5$ Без разлика колку парчиња ќе цел 2.75 g
Бојата на Роденден Камен :
Јануари
Февруари
Март
Април
Може да
Јуни
Јули-Рубин
Август
Септември
Октомври
Ноември
Декември
****Ве молиме да ни кажете што birthstone дали ви се допаѓа да се стави на вашиот ѓердан во рок од 24 часа по платени. Оваа прекрасна срцето ѓердан со birthstones може да биде врежано со до седум имиња и функција до седум birthstones.
ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика !~ Нашата продавница Мин цел е 1-5 Парчиња (да може да се меша со различни обичај накит ) 1.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
AILIN
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SN33837423
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Дебелина
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Сребро.
Имиња:
до 7 имиња(1-8 писма по секоја)
Големина:
3CM(1.2INCH)
Дебелина:
0.12 cm(0.048 инчи)
Синџир должина:
14/16/18/20/22
Тежина:
7.75 g
Свеж

Избор на клиенти