.

.

New
Нерѓосувачки Челик Круг Цвет на Животот Ѓердани Приврзоци Mandala Додатоци рачно изработени Накит за Жените Роденден Подароци

Нерѓосувачки Челик Круг Цвет на Животот Ѓердани Приврзоци Mandala Додатоци рачно изработени Накит за Жените Роденден Подароци

DEN 203.00
DEN 225.12

Стока
Достапно.

18 инчи линк синџир Направен од висок квалитет на - не ' рѓосувачки челик, боја не исчезнат цел ќе се испраќаат преку Стандард за Испорака Метод, со вистински следење на информациите кои се на располагање, безбедно и брзо! Ако сакате да dropship нашиот производ или сакате да ги нарачате рефус, добредојдени да не контактирате.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
DROPSHIPPING?
Да, ние го поздравуваме dropship бизнис, cvs дефиниција е прифатливо ако имате многу нарачки за да се справи.
САКАМ ДА НАРАЧАТЕ НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ, БИЛО ПОПУСТ?
Да, ако сакате да го нарачате најголемиот дел, ве молиме да контактирате со нас за да добиете повеќе попуст.
ИЗГУБЕНИ ИЛИ ОШТЕТЕНИ ПАРЦЕЛИ?
Ние ги користиме e Packet/Regestered Воздух Mail да брод вашата колет, која е речиси невозможно да се изгубиле својата парцела, ако не, ве молиме известете ме и јас ќе ја веднаш.
Ако вашиот пакет е оштетен, ние ќе рефундирање на или препратете веднаш!
ПРЕВОЗОТ МЕТОД И НАДГРАДБИ?
Вашиот парцела ќе биде превозот преку e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за слободни.
Нарачки над $200 (по ставка), ќе добиете надградба да се Изразат (DHL/Федекс).

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
MS03
Бренд Име:
ODLADM
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
35mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Синџир должина:
18 инчи
Главниот Камен:
Никој
Occassion:
Dailywear, Роденден, Празник, Божиќ
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Свеж

Избор на клиенти