.

.

New
IJD9841 PVD Црна Нерѓосувачки Челик Кристално Срце Keepsake Спомен Urn Накит Cremation Pendant Ѓердан за Човекови/Пет Пепел

IJD9841 PVD Црна Нерѓосувачки Челик Кристално Срце Keepsake Спомен Urn Накит Cremation Pendant Ѓердан за Човекови/Пет Пепел

DEN 421.00
DEN 421.44

Стока
Достапно.

Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.ви благодарам многу.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.ви благодариме за вашето разбирање однапред. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e - mail.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.тогаш може да го плати. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби . Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager .
добредојдовте во мојата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбата
Пр oduct детали :
Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Тежина : 12~16g Функција : Спомен-ѓердан /Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кеси
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.

Детали

Метална боја:
Бела, Розова, Темно сина, Светло сина, Златна
Главниот Камен Боја:
Pendant само, Pendant со синџир, 5pcs Pendant само, 10pcs Pendant само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
IJD9841
Pendant Големина:
30мм
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Накит Тип:
Cremation Накит
Тип На Објект:
ѓердан pendant
Pendant капацитет:
1 Кубни Инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
боја:
Црна
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина
Свеж

Избор на клиенти