.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ парична Казна Вештачки Чаша Бело Поставен на Медуза со Темно Црното Море Живот Светат во Темница Pendant

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ парична Казна Вештачки Чаша Бело Поставен на Медуза со Темно Црното Море Живот Светат во Темница Pendant

DEN 360.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци .
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена . Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија).
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Кул
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YQTDMY
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
50cm
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Pendant
Метали Тип:
no
Свеж

Избор на клиенти