.

.

New
Рака Печат Име Ознака Златен Ѓердан Персоналните Врежани Бар Nameplate Накит колиер colar

Рака Печат Име Ознака Златен Ѓердан Персоналните Врежани Бар Nameplate Накит колиер colar

DEN 1199.52

Стока
Достапно.


Рака Печат Име Ознака Златен Ѓердан Персоналните Врежани Бар Nameplate Накит колиер colar
За нашата продавница
* Ние и ветуваме на сите накит се направени во 925 солидна сребро.
*100% рачно изработени
*Да прифатиме вашиот дизајн да се прилагодите
* Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена.
1. Големина : 40mm*8мм
2. Материјал : солидна сребро 925
3. Синџир тип : солидна сребро синџир rollo
4. Синџир должина : 14" 16" 18" 20" 22" 24" (може било колку, според вашето барање)
5. Завиткани во подарок кутија (исто како на сликата покажува)
Ве молиме оставете ги
1.име
2.синџир должина (ако не ја напушти, ќе испрати 16")
1.Производство на време е за 3-4 работни денови.
2.Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.
Ние само брод вашата остави адреса,ве Молиме бидете сигурни дека ќе ја напушти адреса е точна.
3.Како прилагодено објектот не може да се препродава, Неисправни објект може да се врати за размена на само.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети, пакување, прирачници, додатоци.
Клиентот е одговорен за превозот цена.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа.

Детали

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
40mm*8мм
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Бренд Име:
Плејади
Број На Модел На:
врежани ѓердан
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
боја:
Golden
Материјал:
Солидна сребро 925
Накит Тип:
моден ѓердан
дизајн:
Персоналните, прилагодите
Занает:
рака печат
одговараат за:
Поседувате носи и подарок
Пол:
Унисекс
Должина:
16
Свеж

Избор на клиенти