.

.

New
Крило Гадост Tak Линк Синџир Трендовски Макси Ѓердан Collares Колиер Нови Исклучителна Мода Шарм Бренд За Накит За Жените Додатоци

Крило Гадост Tak Линк Синџир Трендовски Макси Ѓердан Collares Колиер Нови Исклучителна Мода Шарм Бренд За Накит За Жените Додатоци

DEN 136.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.
4-Со одличен занает. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Секој објект со opp пакување.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ви благодариме за разбирањето!
4. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.
Сакате да имате среќен oping!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Нови Исклучителна Тиркизна Ѓердан Мода Шарм Бренд За Накит Ѓердан За Жените Фустан Додатоци
ист стил обетки :
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N69880215
Бренд Име:
крило гадост tak
Pendant Големина:
4.5 cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
Стоковните:
најновите ѓердан дизајни
shippment:
Бесплатен превозот
Име на производ:
ѓердан
Должина:
80cm
Свеж

Избор на клиенти